RNCF2512DKE36K5
Hua Hua
Tau Wae: RNCF2512DKE36K5
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 36.5K OHM 0.5% 1/2W 2512
Ngā Rauemi: 1.RNCF2512DKE36K5.pdf2.RNCF2512DKE36K5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF2512DKE36K5
Tau Wae RNCF2512DKE36K5 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 36.5K OHM 0.5% 1/2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 473325 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF2512DKE36K5.pdf2.RNCF2512DKE36K5.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 36.5 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 36.5 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film