RNCF2512DKE28K0
Hua Hua
Tau Wae: RNCF2512DKE28K0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES SMD 28K OHM 0.5% 1/2W 2512
Ngā Rauemi: 1.RNCF2512DKE28K0.pdf2.RNCF2512DKE28K0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF2512DKE28K0
Tau Wae RNCF2512DKE28K0 Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES SMD 28K OHM 0.5% 1/2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 493162 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF2512DKE28K0.pdf2.RNCF2512DKE28K0.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Raupapa RNCF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga RNCF2512DKE28K0
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Whakaahua nui 28k Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.5% Whakaahuatanga RES SMD 28K OHM 0.5% 1/2W 2512