RNCF2512BKE64R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF2512BKE64R9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF2512BKE64R9
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 64.9 OHM 0.1% 1W 2512
Ngā Rauemi: 1.RNCF2512BKE64R9.pdf2.RNCF2512BKE64R9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF2512BKE64R9
Tau Wae RNCF2512BKE64R9 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 64.9 OHM 0.1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 318575 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF2512BKE64R9.pdf2.RNCF2512BKE64R9.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 64.9 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa RNC 63 T9 64.9 0.1% I