RNCF2010DKE121R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF2010DKE121R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF2010DKE121R
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 121 OHM 0.5% 1/3W 2010
Ngā Rauemi: 1.RNCF2010DKE121R.pdf2.RNCF2010DKE121R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF2010DKE121R
Tau Wae RNCF2010DKE121R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 121 OHM 0.5% 1/3W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 688289 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF2010DKE121R.pdf2.RNCF2010DKE121R.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 121 Ohms
Mana (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa RNC 57 T9 121 0.5% I