RNCF2010BTC21R0
Hua Hua
Tau Wae: RNCF2010BTC21R0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES SMD 21 OHM 0.1% 1/3W 2010
Ngā Rauemi: 1.RNCF2010BTC21R0.pdf2.RNCF2010BTC21R0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF2010BTC21R0
Tau Wae RNCF2010BTC21R0 Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES SMD 21 OHM 0.1% 1/3W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 378414 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF2010BTC21R0.pdf2.RNCF2010BTC21R0.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.333W, 1/3W
Tuhinga o mua - Breakdown 2010 Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) Raupapa RNCF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2010 (5025 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga RNCF2010BTC21R0
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Whakaahua nui 21 Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES SMD 21 OHM 0.1% 1/3W 2010