RNCF2010BKE1M21
Hua Hua
Tau Wae: RNCF2010BKE1M21
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1.21M OHM 0.1% 1/4W 2010
Ngā Rauemi: 1.RNCF2010BKE1M21.pdf2.RNCF2010BKE1M21.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF2010BKE1M21
Tau Wae RNCF2010BKE1M21 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.21M OHM 0.1% 1/4W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 366036 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF2010BKE1M21.pdf2.RNCF2010BKE1M21.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 1.21 MOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.21 MOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film