RNCF1210DTT50R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1210DTT50R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF1210DTT50R0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 50 OHM 0.5% 1/3W 1210
Ngā Rauemi: 1.RNCF1210DTT50R0.pdf2.RNCF1210DTT50R0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF1210DTT50R0
Tau Wae RNCF1210DTT50R0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 50 OHM 0.5% 1/3W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 232397 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF1210DTT50R0.pdf2.RNCF1210DTT50R0.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 50 Ohms
Mana (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa RNC 57 TB 50 0.5% R