RNCF1210DTE5R36
Hua Hua
Tau Wae: RNCF1210DTE5R36
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 5.36 OHM 0.5% 1/3W 1210
Ngā Rauemi: 1.RNCF1210DTE5R36.pdf2.RNCF1210DTE5R36.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF1210DTE5R36
Tau Wae RNCF1210DTE5R36 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 5.36 OHM 0.5% 1/3W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 373425 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF1210DTE5R36.pdf2.RNCF1210DTE5R36.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 5.36 Ohms
Mana (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5.36 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film