RNCF1210BTE866R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1210BTE866R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF1210BTE866R
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 866 OHM 0.1% 1/3W 1210
Ngā Rauemi: 1.RNCF1210BTE866R.pdf2.RNCF1210BTE866R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF1210BTE866R
Tau Wae RNCF1210BTE866R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 866 OHM 0.1% 1/3W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 337351 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF1210BTE866R.pdf2.RNCF1210BTE866R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 866 Ohms
Mana (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa RNC 50 T9 866 0.1% R