RNCF1210BTE4K42
Hua Hua
Tau Wae: RNCF1210BTE4K42
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES SMD 4.42K OHM 0.1% 1/3W 1210
Ngā Rauemi: 1.RNCF1210BTE4K42.pdf2.RNCF1210BTE4K42.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF1210BTE4K42
Tau Wae RNCF1210BTE4K42 Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES SMD 4.42K OHM 0.1% 1/3W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 391628 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF1210BTE4K42.pdf2.RNCF1210BTE4K42.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.333W, 1/3W
Tuhinga o mua - Breakdown 1210 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Raupapa RNCF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga RNCF1210BTE4K42
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Whakaahua nui 4.42k Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES SMD 4.42K OHM 0.1% 1/3W 1210