RNCF1206TKY2K00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206TKY2K00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF1206TKY2K00
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 2K OHM 0.01% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: 1.RNCF1206TKY2K00.pdf2.RNCF1206TKY2K00.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF1206TKY2K00
Tau Wae RNCF1206TKY2K00 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 2K OHM 0.01% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59242 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF1206TKY2K00.pdf2.RNCF1206TKY2K00.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 2 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa RNCF1206TKY2K00TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 kOhms ±0.01% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Te hanganga Thin Film