RNCF1206DTE10K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206DTE10K2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF1206DTE10K2
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 10.2K OHM 0.5% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: 1.RNCF1206DTE10K2.pdf2.RNCF1206DTE10K2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF1206DTE10K2
Tau Wae RNCF1206DTE10K2 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 10.2K OHM 0.5% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1266029 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF1206DTE10K2.pdf2.RNCF1206DTE10K2.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 10.2 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa RNC 32 T9 10.2K 0.5% R