RNCF1206DKE1M18
Hua Hua
Tau Wae: RNCF1206DKE1M18
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1.18M OHM 0.5% 1/8W 1206
Ngā Rauemi: 1.RNCF1206DKE1M18.pdf2.RNCF1206DKE1M18.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF1206DKE1M18
Tau Wae RNCF1206DKE1M18 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.18M OHM 0.5% 1/8W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 952564 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF1206DKE1M18.pdf2.RNCF1206DKE1M18.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 1.18 MOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.18 MOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film