RNCF1206BTE21K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206BTE21K5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF1206BTE21K5
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 21.5K OHM 0.1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: 1.RNCF1206BTE21K5.pdf2.RNCF1206BTE21K5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF1206BTE21K5
Tau Wae RNCF1206BTE21K5 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 21.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 900622 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF1206BTE21K5.pdf2.RNCF1206BTE21K5.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 21.5 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa RNC 32 T9 21.5K 0.1% R