RNCF1206AKT187K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206AKT187K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF1206AKT187K
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 187K OHM 0.05% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: 1.RNCF1206AKT187K.pdf2.RNCF1206AKT187K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF1206AKT187K
Tau Wae RNCF1206AKT187K Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 187K OHM 0.05% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 175965 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF1206AKT187K.pdf2.RNCF1206AKT187K.pdf
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 187 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa RNC 32 TB 187K 0.05% I