RNCF0805TKE58K3
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0805TKE58K3
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES SMD 58.3KOHM 0.01% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: RNCF0805TKE58K3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0805TKE58K3
Tau Wae RNCF0805TKE58K3 Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
He Rahinga Kei te wātea 103100 pcs Pepa Raraunga RNCF0805TKE58K3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa RNCF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga RNCF0805TKE58K3
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Whakaahua nui 58.3k Ohm ±0.01% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film