RNCF0805DTE3K48
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805DTE3K48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0805DTE3K48
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 3.48K OHM 0.5% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: 1.RNCF0805DTE3K48.pdf2.RNCF0805DTE3K48.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0805DTE3K48
Tau Wae RNCF0805DTE3K48 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 3.48K OHM 0.5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3444170 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0805DTE3K48.pdf2.RNCF0805DTE3K48.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 3.48 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RNC 20 T9 3.48K 0.5% R