RNCF0805DKE1R37
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0805DKE1R37
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1.37 OHM 0.5% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: 1.RNCF0805DKE1R37.pdf2.RNCF0805DKE1R37.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0805DKE1R37
Tau Wae RNCF0805DKE1R37 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.37 OHM 0.5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2174151 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0805DKE1R37.pdf2.RNCF0805DKE1R37.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 1.37 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.37 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film