RNCF0805BTE4K64
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805BTE4K64 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0805BTE4K64
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 4.64K OHM 0.1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: 1.RNCF0805BTE4K64.pdf2.RNCF0805BTE4K64.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0805BTE4K64
Tau Wae RNCF0805BTE4K64 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 4.64K OHM 0.1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1054934 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0805BTE4K64.pdf2.RNCF0805BTE4K64.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 4.64 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RNC 20 T9 4.64K 0.1% R