RNCF0805BTE34K8
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805BTE34K8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0805BTE34K8
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 34.8K OHM 0.1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: 1.RNCF0805BTE34K8.pdf2.RNCF0805BTE34K8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0805BTE34K8
Tau Wae RNCF0805BTE34K8 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 34.8K OHM 0.1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 954947 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0805BTE34K8.pdf2.RNCF0805BTE34K8.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 34.8 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RNCF0805BTE34K8CT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 34.8 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Te hanganga Thin Film