RNCF0805BTE104K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805BTE104K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0805BTE104K
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 104K OHM 0.1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: 1.RNCF0805BTE104K.pdf2.RNCF0805BTE104K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0805BTE104K
Tau Wae RNCF0805BTE104K Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 104K OHM 0.1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1206351 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0805BTE104K.pdf2.RNCF0805BTE104K.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 104 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 104 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film