RNCF0805BKC1K15
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805BKC1K15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0805BKC1K15
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1.15K OHM 0.1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: 1.RNCF0805BKC1K15.pdf2.RNCF0805BKC1K15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0805BKC1K15
Tau Wae RNCF0805BKC1K15 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.15K OHM 0.1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 777398 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0805BKC1K15.pdf2.RNCF0805BKC1K15.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 1.15 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RNC 20 T2 1.15K 0.1% I