RNCF0603TKY3K90
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNCF0603TKY3K90 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0603TKY3K90
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.9KOHM 0.01% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: 1.RNCF0603TKY3K90.pdf2.RNCF0603TKY3K90.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0603TKY3K90
Tau Wae RNCF0603TKY3K90 Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
He Rahinga Kei te wātea 69499 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0603TKY3K90.pdf2.RNCF0603TKY3K90.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown 0603 Te matotoru (Max) ±5ppm/°C
Rahi / Rahi 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Raupapa RNCF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga RNCF0603TKY3K90
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Whakaahua nui 3.9k Ohm ±0.01% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.01% Whakaahuatanga RES SMD 3.9KOHM 0.01% 1/10W 0603