RNCF0603DTE619K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603DTE619K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0603DTE619K
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 619K OHM 0.5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: 1.RNCF0603DTE619K.pdf2.RNCF0603DTE619K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0603DTE619K
Tau Wae RNCF0603DTE619K Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 619K OHM 0.5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3282637 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0603DTE619K.pdf2.RNCF0603DTE619K.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 619 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 619 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film