RNCF0603DTE41K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603DTE41K2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0603DTE41K2
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 41.2K OHM 0.5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: 1.RNCF0603DTE41K2.pdf2.RNCF0603DTE41K2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0603DTE41K2
Tau Wae RNCF0603DTE41K2 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 41.2K OHM 0.5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3225518 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0603DTE41K2.pdf2.RNCF0603DTE41K2.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 41.2 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa RNC 16 T9 41.2K 0.5% R