RNCF0603DTE22K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603DTE22K1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0603DTE22K1
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 22.1K OHM 0.5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: 1.RNCF0603DTE22K1.pdf2.RNCF0603DTE22K1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0603DTE22K1
Tau Wae RNCF0603DTE22K1 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 22.1K OHM 0.5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3496869 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0603DTE22K1.pdf2.RNCF0603DTE22K1.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 22.1 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa RNC 16 T9 22.1K 0.5% R