RNCF0603DKE49R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603DKE49R9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0603DKE49R9
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 49.9 OHM 0.5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: 1.RNCF0603DKE49R9.pdf2.RNCF0603DKE49R9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0603DKE49R9
Tau Wae RNCF0603DKE49R9 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 49.9 OHM 0.5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2091332 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0603DKE49R9.pdf2.RNCF0603DKE49R9.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 49.9 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa RNC 16 T9 49.9 0.5% I