RNCF0603BTE8K87
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603BTE8K87 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0603BTE8K87
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 8.87K OHM 0.1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: 1.RNCF0603BTE8K87.pdf2.RNCF0603BTE8K87.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0603BTE8K87
Tau Wae RNCF0603BTE8K87 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 8.87K OHM 0.1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1212581 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0603BTE8K87.pdf2.RNCF0603BTE8K87.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 8.87 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa RNCF0603BTE8K87DKR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 8.87 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Te hanganga Thin Film