RNCF0603BKE20K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603BKE20K0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0603BKE20K0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 20K OHM 0.1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: 1.RNCF0603BKE20K0.pdf2.RNCF0603BKE20K0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0603BKE20K0
Tau Wae RNCF0603BKE20K0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 20K OHM 0.1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 968412 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0603BKE20K0.pdf2.RNCF0603BKE20K0.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 20 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa RNC 16 T9 20K 0.1% I