RNCF0603BKC6K81
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603BKC6K81 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0603BKC6K81
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 6.81K OHM 0.1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: 1.RNCF0603BKC6K81.pdf2.RNCF0603BKC6K81.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0603BKC6K81
Tau Wae RNCF0603BKC6K81 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 6.81K OHM 0.1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1012651 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0603BKC6K81.pdf2.RNCF0603BKC6K81.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 6.81 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa RNCF 16 T2 6.81K 0.1% I