RNCF0402BTE3K01
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402BTE3K01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0402BTE3K01
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 3.01K OHM 0.1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: 1.RNCF0402BTE3K01.pdf2.RNCF0402BTE3K01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0402BTE3K01
Tau Wae RNCF0402BTE3K01 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 3.01K OHM 0.1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1509054 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0402BTE3K01.pdf2.RNCF0402BTE3K01.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 3.01 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa RNC 10 T9 3.01K 0.1% R