RNCF0402BTC510R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402BTC510R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0402BTC510R
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 510 OHM 0.1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: 1.RNCF0402BTC510R.pdf2.RNCF0402BTC510R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0402BTC510R
Tau Wae RNCF0402BTC510R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 510 OHM 0.1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1730192 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0402BTC510R.pdf2.RNCF0402BTC510R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 510 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.014" (0.35mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 510 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film