RNCF0402BKT7K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402BKT7K50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0402BKT7K50
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 7.5K OHM 0.1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: 1.RNCF0402BKT7K50.pdf2.RNCF0402BKT7K50.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0402BKT7K50
Tau Wae RNCF0402BKT7K50 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 7.5K OHM 0.1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 327551 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0402BKT7K50.pdf2.RNCF0402BKT7K50.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 7.5 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa RNC 10 TB 7.5K 0.1% I