RNCF0402BKE38R3
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNCF0402BKE38R3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0402BKE38R3
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES SMD 38.3 OHM 0.1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: 1.RNCF0402BKE38R3.pdf2.RNCF0402BKE38R3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0402BKE38R3
Tau Wae RNCF0402BKE38R3 Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES SMD 38.3 OHM 0.1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 847104 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0402BKE38R3.pdf2.RNCF0402BKE38R3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.063W, 1/16W
Tuhinga o mua - Breakdown 0402 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa RNCF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga RNCF0402BKE38R3
Teitei - Tae (Max) 0.014" (0.35mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Whakaahua nui 38.3 Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES SMD 38.3 OHM 0.1% 1/16W 0402