RNCF0201DTE162R
Hua Hua
Tau Wae: RNCF0201DTE162R
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 162 OHM 0.5% 1/32W 0201
Ngā Rauemi: 1.RNCF0201DTE162R.pdf2.RNCF0201DTE162R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF0201DTE162R
Tau Wae RNCF0201DTE162R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 162 OHM 0.5% 1/32W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2226724 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF0201DTE162R.pdf2.RNCF0201DTE162R.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 162 Ohms
Mana (Watts) 0.03W, 1/32W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.011" (0.28mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 162 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film