RMCP2010FT866R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCP2010FT866R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RMCP2010FT866R
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 866 OHM 1% 1W 2010
Ngā Rauemi: 1.RMCP2010FT866R.pdf2.RMCP2010FT866R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RMCP2010FT866R
Tau Wae RMCP2010FT866R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 866 OHM 1% 1W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 820071 pcs Pepa Raraunga 1.RMCP2010FT866R.pdf2.RMCP2010FT866R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa RMCP Tuhinga 866 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 866 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film