RMCF0805ZG0R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805ZG0R00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RMCF0805ZG0R00
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0 OHM JUMPER 1/8W 0805
Ngā Rauemi: 1.RMCF0805ZG0R00.pdf2.RMCF0805ZG0R00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RMCF0805ZG0R00
Tau Wae RMCF0805ZG0R00 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 0 OHM JUMPER 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14251520 pcs Pepa Raraunga 1.RMCF0805ZG0R00.pdf2.RMCF0805ZG0R00.pdf
Te manawanui Jumper Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RMCF Tuhinga 0 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)