RMCF0805JG18K0TR
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805JG18K0TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RMCF0805JG18K0TR
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 18K OHM 5% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: 1.RMCF0805JG18K0TR.pdf2.RMCF0805JG18K0TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RMCF0805JG18K0TR
Tau Wae RMCF0805JG18K0TR Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 18K OHM 5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13608423 pcs Pepa Raraunga 1.RMCF0805JG18K0TR.pdf2.RMCF0805JG18K0TR.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RMCF Tuhinga 18 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RMC 1/10 18K 5% G