RMCF0805FG66K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FG66K5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RMCF0805FG66K5
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 66.5K OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: 1.RMCF0805FG66K5.pdf2.RMCF0805FG66K5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RMCF0805FG66K5
Tau Wae RMCF0805FG66K5 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 66.5K OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11784447 pcs Pepa Raraunga 1.RMCF0805FG66K5.pdf2.RMCF0805FG66K5.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RMCF Tuhinga 66.5 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RMC 1/10 66.5K 1% G