RMCF0603JG1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603JG1R00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RMCF0603JG1R00
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1 OHM 5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: 1.RMCF0603JG1R00.pdf2.RMCF0603JG1R00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RMCF0603JG1R00
Tau Wae RMCF0603JG1R00 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1 OHM 5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15981594 pcs Pepa Raraunga 1.RMCF0603JG1R00.pdf2.RMCF0603JG1R00.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Raupapa RMCF Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa RMCF0603JG1R00TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Te hanganga Thick Film