RMCF0603FT887K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT887K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RMCF0603FT887K
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 887K OHM 1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: 1.RMCF0603FT887K.pdf2.RMCF0603FT887K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RMCF0603FT887K
Tau Wae RMCF0603FT887K Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 887K OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19319143 pcs Pepa Raraunga 1.RMCF0603FT887K.pdf2.RMCF0603FT887K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Raupapa RMCF Tuhinga 887 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa RMC 1/16 887K 1% R