RGC0603DTC909R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0603DTC909R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RGC0603DTC909R
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 909 OHM 0.5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: 1.RGC0603DTC909R.pdf2.RGC0603DTC909R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RGC0603DTC909R
Tau Wae RGC0603DTC909R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 909 OHM 0.5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3958777 pcs Pepa Raraunga 1.RGC0603DTC909R.pdf2.RGC0603DTC909R.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa RGC Tuhinga 909 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa RGC 1/16 T2 909 0.5% R