PCF14JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JT9R10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCF14JT9R10
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 9.1 OHM 1/4W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PCF14JT9R10.pdf2.PCF14JT9R10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCF14JT9R10
Tau Wae PCF14JT9R10 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 9.1 OHM 1/4W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5115952 pcs Pepa Raraunga 1.PCF14JT9R10.pdf2.PCF14JT9R10.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Panasert Rahi / Rahi 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Raupapa CF Tuhinga 9.1 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial, Radial Bend Ētahi Ingoa PCF 1/4 9.1 5% P