HVA12JA1G00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVA12JA1G00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HVA12JA1G00
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1G OHM 1.2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: HVA12JA1G00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HVA12JA1G00
Tau Wae HVA12JA1G00 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1G OHM 1.2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 299297 pcs Pepa Raraunga HVA12JA1G00.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Raupapa HVA Tuhinga 1 GOhms
Mana (Watts) 1.2W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa HVA12JA1G00TB
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 GOhms ±5% 1.2W Through Hole Resistor Axial High Voltage Metal Film Te hanganga Metal Film