HDM12FA10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HDM12FA10K0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HDM12FA10K0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.HDM12FA10K0.pdf2.HDM12FA10K0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HDM12FA10K0
Tau Wae HDM12FA10K0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 10K OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1885546 pcs Pepa Raraunga 1.HDM12FA10K0.pdf2.HDM12FA10K0.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -500/ +350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
Raupapa HDM Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa HDM 1/2 10K 1% T