HCJ0402ZT0R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HCJ0402ZT0R00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HCJ0402ZT0R00
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0 OHM JUMPER 1/8W 0402
Ngā Rauemi: 1.HCJ0402ZT0R00.pdf2.HCJ0402ZT0R00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HCJ0402ZT0R00
Tau Wae HCJ0402ZT0R00 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 0 OHM JUMPER 1/8W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 920214 pcs Pepa Raraunga 1.HCJ0402ZT0R00.pdf2.HCJ0402ZT0R00.pdf
Te manawanui Jumper Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa HCJ Tuhinga 0 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa HCJ0402ZT0R00TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0 Ohms Jumper 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Metal Foil Te hanganga Metal Foil