CSS4527FT10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSS4527FT10L0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSS4527FT10L0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 1% 5W 4527
Ngā Rauemi: 1.CSS4527FT10L0.pdf2.CSS4527FT10L0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSS4527FT10L0
Tau Wae CSS4527FT10L0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 1% 5W 4527 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48255 pcs Pepa Raraunga 1.CSS4527FT10L0.pdf2.CSS4527FT10L0.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 4527 Rahi / Rahi 0.450" L x 0.270" W (11.43mm x 6.85mm)
Raupapa CSS Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa CSS4527FT10L0CT
Tae Mahi -55°C ~ 225°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±1% 5W Chip Resistor Nonstandard Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Te hanganga Metal Foil