CSS2728FT33L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSS2728FT33L0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.033 OHM 1% 3W 2827 WIDE
Ngā Rauemi: 1.CSS2728FT33L0.pdf2.CSS2728FT33L0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSS2728FT33L0
Tau Wae CSS2728FT33L0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.033 OHM 1% 3W 2827 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160512 pcs Pepa Raraunga 1.CSS2728FT33L0.pdf2.CSS2728FT33L0.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2728 Rahi / Rahi 0.264" L x 0.283" W (6.71mm x 7.19mm)
Raupapa CSS Tuhinga 33 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.049" (1.24mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 33 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil