CSS2512FT24L0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
Stackpole Electronics Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSS2512FT24L0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.024 OHM 1% 2W 2512
Ngā Rauemi: CSS2512FT24L0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSS2512FT24L0
Tau Wae CSS2512FT24L0 Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES SMD 0.024 OHM 1% 2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 246591 pcs Pepa Raraunga CSS2512FT24L0.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 2W
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±15ppm/°C
Rahi / Rahi 0.246" L x 0.130" W (6.25mm x 3.30mm) Raupapa CSS
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 225°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga CSS2512FT24L0
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense
FIFO 2 Whakaahua nui 0.024 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES SMD 0.024 OHM 1% 2W 2512