CSRN2010FK10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2010FK10L0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSRN2010FK10L0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 1% 1W 2010
Ngā Rauemi: 1.CSRN2010FK10L0.pdf2.CSRN2010FK10L0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSRN2010FK10L0
Tau Wae CSRN2010FK10L0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 1% 1W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 229322 pcs Pepa Raraunga 1.CSRN2010FK10L0.pdf2.CSRN2010FK10L0.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Raupapa CSRN Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Cut Tape (CT)